Zdobądź więcej klientów dzięki rodzinie produktowej Encanta

Każdy klient jest wyjątkowy. Rodzina Bernafon Encanta oferuje aż cztery poziomy technologiczne, które ułatwiają dopasowanie u każdego klienta - bez względu na potrzeby, styl życia i możliwości budżetowe.

Czteroosobowa rodzina produktowa pozwala zaoferować więcej

Encanta 100 CONNECT

Dla klientów, którzy spędzają większość czasu w domu lub w umiarkowanie głośnym otoczeniu. Idealna dla rozmów "jeden na jeden", oferuje czysty i naturalny dźwięk, duży komfort i znakomitą świadomość otoczenia dźwiękowego.

Encanta 200 GO

Dla klientów, którzy oczekują dobrego rozumienia mowy w hałaśliwym otoczeniu. Zapewnia dobre rozumienie mowy podczas rozmów w cztery oczy, wykorzystując w tym celu zaawansowane adaptacyjne zarządzanie hałasem.

Encanta 300 ENGAGE

Dla klientów, którzy prowadzą aktywne życie towarzyskie i często uczestniczą w spotkaniach z wieloma osobami. Zapewnia płynne przejście od skupienia się na jednej osobie w grupie do zaangażowania się w rozmowę z inną osobą.

Encanta 400 PRO

Dla klientów, którzy oczekują bezkompromisowej jakości dźwięku i najlepszej technologii wspierającej rozumienie mowy w każdym środowisku. Zapewnia największe wsparcie i maksymalną wydajność w najbardziej złożonych sytuacjach dźwiękowych.

Dane kliniczne

Przetestowaliśmy wszystkie cztery poziomy technologiczne Encanta - nie tylko ten najwyższy. Chcemy uwidocznić Tobie i Twoim klientom korzyści płynące z każdego segmentu cenowego Bernafon Encanta. Pobierz arkusz danych klinicznych Encanta, aby zobaczyć wszystkie wyniki.

- Wykazano, że Encanta 100 zapewnia o 11 dB SPL lepsze rozumienie mowy w rozmowach indywidualnych w ciszy.1
- Wykazano, że Encanta 200 zapewnia o 30% lepsze rozumienie mowy w rozmowach indywidualnych w hałasie.2
- Wykazano, że Encanta 300 zapewnia o 15% lepsze rozumienie mowy w rozmowach grupowych w hałasie.3
- Wykazano, że Encanta 400 zapewnia o 19% lepsze rozumienie mowy w rozmowach grupowych w hałasie.3

Poznaj rodzinę aparatów słuchowych Encanta

Four older, colourful persons out in the city enjoying life.

Bezproblemowe rozmowy grupowe dzięki technologii Smart Sensor

Dzięki technologii Smart Sensor (dostępnej w Encanta 300 i 400), Twoi klienci mogą uzyskać jeszcze lepsze rozumienie mowy podczas rozmów grupowych. Smart Sensor wykrywa ruchy głowy oraz ciała użytkownika, a następnie automatycznie dostosowuje kierunkowość i redukcję szumów celem zwiększenia zrozumiałości podczas rozmów w większej grupie osób.

Encanta - korzyści w każdym poziomie cenowym

Łączność bezprzewodowa u większej liczby klientów

Encanta zapewnia znaczną poprawę łączności bezprzewodowej i duże możliwości przesyłania strumieniowego dźwięku. Jest to produkt z oznaczeniem Made for iPhone® oraz jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi telefonami z systemem Android obsługującymi LE Audio.

Bogatsze doświadczenie dźwięków muzycznych

Encanta zawiera nowe aktualizacje, które sprawiają, że wrażenia muzyczne klientów są jeszcze lepsze - niezależnie od tego, czy sami są muzykami, czy tylko słuchają muzyki. Bernafon ma bardzo liczne osiągnięcia w projektowaniu aparatów, które dostarczają wyjątkowe wrażenia muzyczne.

Cały dzień zasilania po zaledwie godzinie ładowania

Zaoferuj swoim klientom bardziej wydajne ładowanie, aby ułatwić im dzień i zapewnić komfort używania aparatów. Ładowalne aparaty słuchowe Encanta są wyposażone w nową, szybszą i mniejszą ładowarkę, która zapewnia bardzo wysoką wydajność.

Poradnik Dopasowania Encanta 

Łatwiejszy sposób na znalezienie właściwego rozwiązania

Poradnik dla Protetyka Słuchu pomaga w doborze odpowiedniego rozwiązania w oparciu o indywidulane potrzeby i styl życia pacjenta.

Wydajność w parze z designem

Dążenie do doskonałego wzornictwa sprawiło, że Encanta jest elegancka i ergonomiczna. Encanta jest oferowana w postaci nowego modelu miniRITE, który jest zarówno mniejszy, jak i bardziej dyskretny. Twoi klienci docenią pojedynczy przycisk, nowe sterowanie dotykowe oraz inne możliwości.

App Store

apple-store-cardGoogle Play

Apple, logo Apple, iPhone i iPod Touch są znakami towarowymi Apple Inc. zarejestrowanymi w USA i innych krajach.
App Store jest znakiem usługowym Apple Inc. Użycie etykiety Made for Apple oznacza, że akcesorium zostało zaprojektowane specjalnie do połączenia z produktem(ami) Apple wskazanym(i) na etykiecie i zostało certyfikowane przez dewelopera jako spełniające standardy wydajności Apple. Apple nie ponosi odpowiedzialności za działanie tego urządzenia ani jego zgodność z normami bezpieczeństwa i regulacyjnymi.
* Wszystkie dane zostały zebrane w badaniu klinicznym przeprowadzonym między sierpniem a październikiem 2023 r., w którym wzięło udział 25 uczestników w średnim wieku 73 lat (średni czas używania aparatów słuchowych 12 lat; średni HTL 47 dB HL w paśmie 125 Hz-8 kHz). Wszystkie podane dane różnią się w sposób statystycznie istotny od odpowiednich wartości referencyjnych.

1Porównanie dla zrozumiałości mowy Encanta 100 (11dB SPL) pomiędzy pomiarem SRT wspomaganym i niewspomaganym aparatami, w ciszy.
2Porównanie zrozumiałości mowy Encanta 200 w hałasie (OLSA, 2.3dB SNR) jest pomiędzy SRT50 uzyskanym z i bez redukcji szumu (NAL-NL2).
3Porównanie dla Encanta 200, 300 i 400 (CCOLSA, odpowiednio 8%, 15%, 19%) dotyczy zrozumiałości uzyskanej z i bez zarządzania hałasem
(referencyjna Encanta 200 z docelowymi wzmocnieniami NAL-NL2).

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.