Bezpłatny test słuchu online

Wykonaj szybkie badanie słuchu za pomocą internetowego testu Bernafon

Bezpłatny test słuchu online Bernafon

Nasz test słuchu pozwala szybko określić poziom Twojego słyszenia. Poprzez odtwarzanie tonów na różnych poziomach głośności mierzy on zdolność naszego słyszenia na różnych częstotliwościach. Zadamy Tobie również kilka prostych pytań dotyczących Twojego słuchu.

Older man sitting in his kitchen in front of laptop laughing.

"Okazało się, że mój słuch się pogorszył. Musiałem zgłośnić telewizor, żeby usłyszeć wiadomości" - John Guttink

Bezpłatny test słuchu Bernafon nie wymaga podawania adresu e-mail ani żadnych innych danych. Co więcej, test jest całkowicie darmowy i zajmuje tylko kilka minut.

Dlaczego warto wykonać test słuchu online? 

Wykonanie testu słuchu online to świetny sposób na szybkie i łatwe określenie zdolności słyszenia. Test można wykonać w zaciszu własnego domu, w dogodnym dla siebie czasie - w spokojnym i cichym otoczeniu. 

Należy zaznaczyć też, że żaden test słuchu online nie może zastąpić profesjonalnego badania słuchu przeprowadzonego przez przeszkolonego protetyka słuchu. 

Znajdź gabinet Protetyka Słuchu

Co oferują najlepsze testy słuchu online?

Najlepsze testy słuchu online obejmują test częstotliwości, co oznacza, że oceniają słuch za pomocą różnych wysokich i niskich dźwięków. Dzieje się tak, ponieważ ubytek słuchu może się objawiać tylko dla określonych częstotliwości. Innymi słowy, ubytek słuchu często wpływa na określoną część spektrum częstotliwości - niektóre zakresy wysokości dźwięku mogą być trudniejsze do usłyszenia niż inne. 

Niektóre testy online pozwalają określić "wiek słuchu". Chociaż może to pomóc w zrozumieniu zdolności słyszenia, może być mylące. Wynika to z faktu, że ludzie mają ubytek słuchu w każdym wieku, z wielu różnych przyczyn i niekoniecznie związanych z wiekiem. Chociaż ludzie często doświadczają pogłębiania się niedosłuchu z wiekiem, nie zawsze tak się dzieje. 

> Wykonaj nasz internetowy test słuchu

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.