Oprogramowanie Oasisnxt

Sprostanie wyzwaniu pierwszego dopasowania

Gdy klienci są gotowi do pierwszej przymiarki lub dostrojenia, oprogramowanie uwzględni zarówno ich doświadczenia, jak i dane audiometryczne. Oprogramowanie Oasisnxt jest łatwe w użyciu oraz oferuje wszystkie narzędzia do intuicyjnego i prostego programowania aparatów. Ty i Twoi pacjenci doświadczycie procesu dopasowania zaprojektowanego tak, aby aparaty słuchowe były jak najlepiej zaprogramowane, a pierwsze dopasowanie jak najbardziej akceptowalne przez użytkowników.

Co nowego w Oasisnxt 24.1

Informacja o Oasisnxt 24.1

Klienci w centrum uwagi

Oprogramowanie Oasisnxt charakteryzuje się wszechstronnością i precyzją.

Pomiar progu ACT™

ACT to nowy test diagnostyczny oceniający zdolność pacjenta do rozumienia mowy w szumie. Pomiar trwa zaledwie dwie minuty. Jest to test niespecyficzny językowo, jest łatwy w użyciu, a wynikiem jest pojedynczą wartość, która jest automatycznie importowana do oprogramowania Oasisnxt. ACT pomaga spersonalizować dopasowanie aparatów tak, aby zoptymalizować rozumienie mowy w hałasie.

Przewodnik umieszczania sondy REM w uchu

Skorzystaj z przewodnika umieszczania sondy REM, aby prawidłowo umieścić dźwiękowód sondy w uchu klienta. Narzędzie to poinformuje Ciebie wizualnie, kiedy pozycjonowanie dźwiękowodu jest optymalne, zapewniając w ten sposób bardziej precyzyjne dopasowanie REM.

Dopasuj aparaty słuchowe podczas ładowania

Od teraz, jeśli klienci przychodzą z aparatami słuchowymi o niskim poziomie naładowania baterii, nie trzeba odwoływać ani odwlekać przeprogramowania aparatów. Wystarczy włożyć aparaty słuchowe do ładowarki i kontynuować dopasowanie.

Monitorowanie postępów klienta

Funkcja Dane nt. rozmów analizuje otoczenia dźwiękowe Użytkownika, a następnie ocenia jego aktywne zaangażowanie w rozmowy. Odpowiednie konsultacje są bardzo ważne

Spersonalizowany dźwięk

Narzędzie Personalizacja pomaga zoptymalizować pierwsze dopasowania. Ocenia ono percepcję dźwięku i preferencje każdego klienta w oparciu o odpowiedzi na kluczowe pytania i umożliwia bardziej zindywidualizowane dopasowanie wstępne.

Łatwiejsze dostrajanie

Asystent dopasowania znacznie ułatwia proces dostrajania aparatów w Oasisnxt. Podpowiedzi dotyczące odpowiedniego przeprogramowania rożnych parametrów pomagają w pełni wykorzystać potencjał każdej funkcji aparatów.

Szybsze dopasowanie dzięki przenoszeniu ustawień aparatów

Kopiuj ustawienia z różnych modeli aparatów słuchowych, rodzin i poziomów technologicznych dzięki funkcji Transferowania dopasowania.

Wygoda dzięki Dopasowaniu zdalnemu

Ty i Twoi klienci zyskujecie dodatkową elastyczność dzięki Zdalnemu dopasowaniu Bernafon. Możesz spotkać się ze swoimi klientami twarzą w twarz online i zapewnić im zdalne wsparcie i dopasowanie - podczas gdy klienci kontaktują się np. w zaciszu własnego domu.

Aby pobrać Oasisnxt zaloguj się do MyBernafon

Jesteś już klientem Bernafon?

Czy jesteś nowym użytkownikiem Bernafon?

Czy potrzebujesz wsparcia?

Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej oprogramowania, nasze lokalne wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami

OasisnxtINSTRUKCJA OBSŁUGI

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.