Zostań naszym partnerem

Współpracując z Bernafon, stajesz się częścią wspierającej się rodziny. Naszym zadaniem jest wspieranie protetyków słuchu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że specjalistyczna wiedza ma zasadnicze znaczenie w naszej pracy.

"Otrzymujemy pomoc od Bernafon na różne sposoby: wsparcie audiologiczne, wsparcie szkoleniowe, wsparcie marketingowe. Myślę jednak, że prawdziwe wsparcie związane jest ze świadomością, że pilna konsultacja, rozmowa telefoniczna lub e-mail wysłany do Bernafon mają szybką, skuteczną i spersonalizowaną odpowiedź."

- Luis Miguel Ávila, kierownik działu audiologii, Soloptical Group, Hiszpania

Wzmacnianie pozycji naszych partnerów każdego dnia

Renomowana jakość

Jesteśmy pasjonatami jakości dźwięku. Dzięki przetwarzaniu sygnałów w unikalny sposób, aparaty słuchowe Bernafon są powszechnie znane z czystego dźwięku i naturalnego brzmienia.

Pełne i niezawodne portfolio

Nasza oferta aparatów słuchowych, akcesoriów i oprogramowania pomaga zaspokoić indywidualne potrzeby klientów. Każdy szczegół naszych produktów został zaprojektowany i przetestowany tak, aby spełnić lub prześcignąć najwyższe standardy.

Pacjent w centrum uwagi

Twoi klienci są wyjątkowi. Wyraźnie różniące się poziomy technologiczne naszych produktów ułatwiają dopasowanie aparatów do potrzeb każdego klienta. Wyniki badań przeprowadzonych dla każdego poziomu cenowego uwiarygadniają naszą technologię.

Siła naszej technologii

Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu i know-how grupy Demant, partnerzy Bernafon korzystają z osiągnięć jednego z najsilniejszych na świecie zespołów badawczo-rozwojowych w dziedzinie protetyki słuchu.

Wsparcie większej grupy klientów

Oferujemy poradniki, przykłady dźwiękowe, intuicyjne oprogramowanie do dopasowywania aparatów, wsparcie w zakresie aktualizacji oraz o wiele więcej. Nasze rozwiązania software'owe pomagają wspierać klientów w trakcie ich życia z aparatami słuchowymi.

Jesteśmy z Tobą

Zobowiązujemy się do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Staramy się zapewnić Tobie wsparcie, które ma pozytywny wpływ na Twój biznes. Dzięki niemu możesz poświęcić więcej czasu na pracę z Twoimi klientami.

Witamy w MyBernafon

Rozwijanie działalności.
Wspieranie sukcesu.

MyBernafon to narzędzie online, które zapewnia sprawną obsługę wszystkich transakcji realizowanych z nami. Jest to platforma "samoobsługowa", z której możesz korzystać w dowolnym momencie - za pomocą komputera lub urządzeń mobilnych. 

  • MyBernafon umożliwia łatwe składanie zamówień, śledzenie ich statusu oraz stanu napraw, wraz z przejrzystym przeglądem szczegółów *takich jak np. konfiguracje zamówień oraz ilości).
  • Otrzymuj powiadomienia o zleceniach serwisowych oraz o wygaśnięciu gwarancji.
  • Znajdź i zamów wysokiej jakości materiały marketingowe oraz informacje techniczne.
  • Zyskaj szybki dostęp do danych każdego klienta, aby zapewnić im najbardziej odpowiednią opiekę.
  • Skorzystaj z szybkiego wyszukiwania faktur, not kredytowych, gwarancji i innych dokumentów biznesowych. 

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do MyBernafon

Jesteś już klientem Bernafon?

Czy jesteś nowym użytkownikiem Bernafon?

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.