Historie osób z ubytkiem słuchu

Lepsze słyszenie dzięki aparatom słuchowym Bernafon

Słuch łączy nas z innymi ludźmi i naszym życiem

Choć często niedoceniany, nasz zmysł słuchu jest dla nas niezwykle ważny, Problemy ze słuchem można łatwo zignorować lub zbagatelizować. Doświadczenia innych osób, które przezwyciężyły ubytek słuchu, może pomóc nam zrozumieć, jak ważny jest słuch dla jakości naszego życia.

Widok z góry

Wiele kwestii do kontrolowania

Jako zapalony lotnik, John wzbija się w chmury, aby poczuć jak płaski jest holenderski krajobraz. Ale to nie wszystko - pogoda, wysokość i ruch w powietrzu wymagają ciągłego monitorowania otoczenia. Aby zapewnić płynny lot, ważna jest skuteczna komunikacja z drugim pilotem i wieżą kontrolną - od startu do lądowania. Dzięki technologii, która sprawdza się w najtrudniejszych warunkach akustycznych, aparaty słuchowe Bernafon zapewniają Johnowi lepsze rozumienie mowy i tłumienie nieprzyjemnego hałasu, nawet 5000 stóp nad ziemią.

Optymalne rozumienie mowy

Najnowszej generacji aparaty słuchowe Bernafon nadają priorytet mowie oraz konwersacjom. Wyposażone w inteligentne technologie przetwarzania sygnałów, z niezwykłą dokładnością wzmacniają mowę oraz redukują niepożądane szumy . Pomaga to w zrozumieniu mowy - nawet w sytuacjach, w których występuje wielu mówców.

Historie osób z ubytkiem słuchu

A man called Dietmar Ludewig working with his hands.

Podczas komunikacji z klientami i architektami bardzo ważne jest dla mnie zrozumienie tego, co się do mnie mówi. (...) dzięki aparatom słuchowym Bernafon mogę znów normalnie rozumieć to, co mówią do mnie inne osoby.

Dietmar Ludewig

Niezależny rzemieślnik, Szwajcaria

A smiling blonde woman called Virginie Delalande sitting in an outdoor cafe.

W porównaniu do innych produktów, które nosiłem wcześniej, aparaty słuchowe Bernafon zapewniają mi lepsze postrzeganie różnorodności dźwięku.

Virginie Delalande

Prawnik, trener i mówca motywacyjny, Francja

A man called Jean François Bérard seen in profile.

Stopniowo słyszę coraz lepiej, jestem dobrze przystosowany do pracy, życia codziennego i kontaktów z ludźmi.

Jean-François Bérard

Szef kuchni, Francja

John Guttink Bernafon hearing aid user.

Bez aparatów słuchowych Bernafon nie mógłbym latać, ponieważ nie byłbym w stanie komunikować się z drugim pilotem lub wieżą. Moje hobby nie byłoby dla mnie możliwe.

John Guttink

Pilot amator, Holandia

Alan Robinson Bernafon hearing aid user.

Nosząc aparaty słuchowe Bernafon słyszę ptaki i samoloty przelatujące nad głową - wszystko brzmi bardzo wyraźnie.

Alan Robinson

Radny miasta, Anglia

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.