Słuch jest naszą pasją

O firmie Bernafon

Od 1946 kontynuujemy wizję założycieli naszej firmy, opracowując rozwiązania, które pomagają osobom niedosłyszącym komunikować się lepiej. Wraz z tysiącami Protetyków Słuchu z ponad 70 krajów zaopatrujemy miliony osób na świecie w produkty, które pozwalają im lepiej funkcjonować w świecie.

Cel firmy Bernafon

Wspólnie pomagamy osobom niedosłyszącym komunikować się lepiej

Pragniemy uczynić świat lepszym. Nieprzerwanie angażujemy się w nowatorskie badania oraz biznes naszych Partnerów. Dobro osób niedosłyszących jest zarówno punktem wyjścia oraz finalnym celem naszych działań.

 

Produkty oraz Technologia

Naszym znakiem rozpoznawczym są najwyższej jakości produkty, najnowocześniejsza technologia oraz ciągłe wsparcie naszych Klientów. Specjaliści firmy Bernafon zatrudnieni w naszej siedzibie, nieprzerwanie opracowują i udoskonalają nowe aparaty słuchowe, oprogramowanie, aplikacje oraz akcesoria.

Produkty

Historia

Jesteśmy patrzącą w przyszłość firmą, która jest świadoma swojej 70-letniej historii oraz jej wpływu na branżę aparatów słuchowych.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/lOegmg9bFeE?autoplay=1" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen][/iframe]

soundofsswitzerland_thumbnail

Dołącz do naszej sieci

facebook_70x70     linkedin_70x70