Recepcja w Bernafon

Długoletnie doświadczenie w pomaganiu osobom niedosłyszącym

Nasza marka to dużo więcej niż tylko lepsze słyszenie.

Bernafon jest globalną firmą zajmująca się protetyką słuchu, która umożliwiająca ludziom z ubytkami słuchu poprawę słyszenia i lepszą komunikację. Rezultatem połączenia wiodącej technologii korekcji niedosłuchów oraz naszego ponad 70-letniego doświadczenia są najwyższej jakości jakości urządzenia wspomagające słyszenie.

 • Produkty najwyższej klasy

  W naszych laboratoriach w Szwajcarii laboratoriach tworzymy nasze doskonałe aparaty słuchowe, specjalistyczne oprogramowanie audiologiczne, aplikacje dla Użytkowników oraz akcesoria do łączności bezprzewodowej.

 • Wiodąca technologia

  Jako niezależna jednostka biznesowa grupy Demant, mamy dostęp do wiodących w branży możliwości badawczo-rozwojowych w zakresie projektowania układów scalonych, systemów przetwarzania sygnałów, audiologii, oprogramowania do dopasowywania aparatów i projektowania sprzętu.

 • Znakomite wsparcie

  Nasze nieustane wsparcie zapewnia współpracującym z nami Specjalistom ciągły rozwój oraz możlwości podwyższania jakości swoich usług.

Historia Bernafon

Bernafon został założony w Szwajcarii 1946 roku przez Hansa Gfellera, młodego studenta wydziału inżynieryjnego, który postanowił pomóc swojemu niedosłyszącemu ojcu. Jednakże zamiast wykorzystać rozwiązania, które były już obecne na rynku, Hans Gfeller junior zdecydował się skonstruować swój aparat słuchowy zupełnie od nowa.

Co prawda nie wiemy, jaka była reakcja Pana Gfellera seniora na nowy aparat, wiemy natomiast, że wkrótce powstała firma produkująca oraz sprzedające coraz to nowsze urządzenia wspomagające słyszenie.

Więcej o naszej historii

Trzech kolegów z firmy Bernafon prowadzi dyskusję przy czerwonym stole

Kluczowe informacje o firmie Bernafon

 • Siedziba główna w Bernie (Szwajcaria)
 • 20 filii Bernafon na całym świecie
 • Sprzedaż w 70 krajach świata

 

Co nasi koledzy mówią o swojej pracy w Bernafon?

Zatrudniamy wielu specjalistow zaangażowanych w proces produkcji naszych aparatów słuchowych.

Portret pracownika Bernafon Silvany P. uśmiechającej się przed plakatem Bernafon, trzymającej czerwoną porcelanową krowę z logo Bernafon

"Nasze motto ’Twój słuch, nasza pasja’ brzmi dla mnie wyjątkowo prawdziwie. Obserwowanie 9-letniej dziewczynki, która odkryła dźwięk dzięki naszym aparatom słuchowym jest dla mnie wyjątkowo satysfakcjonujące i niezwykle cenne."

Silvana P., menadżer ds. brandu, Włochy

Portret pracownika Bernafon Navjeet S.J.

"Dlaczego kocham pracę w Bernafon? Innowacyjna, unikalna technologia, rodzinna atmosfera w całej firmie oraz to, że wciąż się rozwijamy! Ponadto dbamy o szczerość i uczciwość."

Navjeet S. J., menadżer ds. szkoleń, Wielka Brytania

Portret pracownika Bernafon Gregory S.

"Praca dla marki Bernafon jest jak praca z globalną potęgą, ale taką, gdzie wszyscy znają Twoje imię. Kiedy dane zadanie musi zostać wykonane, współpracuję z członkami lokalnego zespołu lub kolegami oddalonymi o tysiące kilometrów."

Gregory S., menadżer sprzedaży, Wielka Brytania

Portret uśmiechniętego pracownika Bernafon Melissy M.

"Bernafon stał się moim drugim domem. Jestem w stanie rozwijać się tutaj jako osoba i jako profesjonalista. Pracuję z niesamowitą grupą ludzi, których z przyjemnością nazywam przyjaciółmi."

Melissa M., koordynator ds. marketingu, Hiszpania

Oferty pracy

Dołącz do globalnego zespołu oraz zacznij pracę w szybko rozwijającej się branży.

Oferty pracy w Bernafon

Bernafon jest częścią Grupy Demant.