bf_peo_father_son_basketball_rgb_source_1920x680

Aparaty słuchowe Entra A

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

 

Klasa ekonomiczna. Duży wybór. Funkcjonalne rozwiązania dla każdego.

Szukasz dobrych i jednocześnie niedrogich aparatów słuchowych? Jeśli tak, Entra A jest przeznaczona dla Ciebie. Oferowane w atrakcyjnej cenie aparaty Entra A oferują wybrane funkcje, które są dostępne w bardziej zaawansowanych produktach. Wybierz Entra A i niemalże natychmiast ciesz się poprawą rozumienia mowy (również hałasie), komfortem oraz dostępnością wielu programów słuchowych. Entra A posiada funkcje bezprzewodowe oraz jest kompatybilna z bezpłatną aplikacją EasyControl-A. Aparaty Entra A są oferowane w dwóch wersjach technologicznych oraz w postaci modeli wewnątrzusznych (włącznie z dyskretnym aparatem IIC) oraz zausznych (w tym popularne modele RITE).


Dzięki aparatom słuchowych Entra A …

  • Przebywaj na świeżym powietrzu!
    Alpha XT zaprojektowano z myślą o dodatkowym komforcie słuchowym i wysokim rozumieniu mowy, również podczas przebywania w warunkach wietrznych.

  • Podążaj swobodnie za tokiem konwersacji.
    Alpha XT wyposażono w Hybrid Technology™ - zaawansowaną technologię, która jednocześnie zwiększa rozumienie mowy, jak i komfort akustyczny.

  • Skoncentruj się na wszystkim, tylko nie na aparatach słuchowych! Czas całkowitego naładowania Alpha XT nie przekracza 3,5 godziny. Pojedyncze naładowanie wystarcza na cały dzień używania aparatu, w tym intensywne korzystanie ze streamingu dźwięku.

bf_peo_couple_on_sofa_rgb_source_1920x680

Klasa ekonomiczna. Duży wybór. Funkcjonalne rozwiązania dla każdego.

Aparaty słuchowe Entra A są oferowane w postaci aż 8 modeli, dostępnych w dwóch różnych poziomach funkcjonalno-cenowych.

bf_peo_runner_friends_rgb_960x600

Wybierz najlepszy dla Ciebie model, segment cenowy oraz akcesoria.

W zależności od niedosłuchu oraz preferencji możesz wybierać m.in. pomiędzy niewidocznymi modelami IIC, funkcjonalnymi aparatami ITC lub ergonomicznymi modelami zausznymi. Zdecyduj się na Entra A 1 jeśli planujesz korzystać z aparatów w typowych sytuacjach (np. w domu). Rozważ zakup Entra A 2 jeśli masz bardziej wymagający niedosłuch lub/i oczekujesz więcej komfortu i rozumienia mowy w dynamicznych otoczeniach (np. na ulicy, na targu). Połącz aparaty z akcesoriami bezprzewodowymi (np. adapterem telewizyjnym TV- A) lub aplikacją Easy Control-A pełniącą rolę pilota zdalnego sterowania.

Producent: SBO Hearing A/S
Podmiot prowadzacy reklame: Acustica Sp. z o.o.