Wszystko o aparatach słuchowych Alpha XT

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

 

Najlepszy dźwięk bez kompromisów

Zainspirowani wyjątkowym słyszeniem obserwowanym w królestwie zwierząt przedstawiamy Alpha XT - naszej najdoskonalsze osiągnięcie w dziedzinie produkcji aparatów słuchowych. Alpha XT wyposażono w Hybrid Technology™ - najbardziej zaawansowaną technologię przetwarzania dźwięku, jaką kiedykolwiek opracował Bernafon. Ponadto, dzięki zupełnie nowej funkcji Hybrid Sound Care™, aparaty Alpha XT chronią Użytkownika przed dokuczliwymi hałasami wiatru oraz szumami związanymi z manualną obsługa aparatów. Bernafon Alpha XT są ładowalnymi aparatami słuchowymi wyposażonymi w zaawansowaną technologię łączności bezprzewodowej. Alpha XT łączy wyjątkową jakość dźwięku z wszechstronnością i elegancją.

Korzyści z Alpha XT

 • Przebywaj na świeżym powietrzu!
  Alpha XT zaprojektowano z myślą o dodatkowym komforcie słuchowym i wysokim rozumieniu mowy, również podczas przebywania w warunkach wietrznych.

 • Podążaj swobodnie za tokiem konwersacji.
  Alpha XT wyposażono w Hybrid Technology™ - zaawansowaną technologię, która jednocześnie zwiększa rozumienie mowy, jak i komfort akustyczny.

 • Skoncentruj się na wszystkim, tylko nie na aparatach słuchowych! Czas całkowitego naładowania Alpha XT nie przekracza 3,5 godziny. Pojedyncze naładowanie wystarcza na cały dzień używania aparatu, w tym intensywne korzystanie ze streamingu dźwięku.

Czerwono-niebieski wizerunek kobiety obok głośnika, napis MUSIC block, logo technologii hybrydowej Bernafon Alpha oraz fala dźwiękowa.

Inspiracja w każdej nucie

Ciesz się doskonałą jakością i niezwykle zrównoważonym dźwiękiem muzyki dzięki programowi słuchowemu Music Experience. Program ten zaprojektowano specjalnie z myślą o odbiorze muzyki. Niezależnie od tego, czy lubisz muzykę klasyczną czy rockową, innowacyjna Hybrid Technology™ sprawia, że w aparatach słuchowych Alpha XT przyjemność słuchania muzyki jest na wyciągnięcie ręki.

Jedno ładowanie umożliwiające cały dzień używania

Dzięki ładowalnym aparatom słuchowym Alpha XT możesz już dziś zapomnieć o konieczności kupowania i wymiany baterii jednorazowych. Po prostu umieść swoje aparaty słuchowe w ładowarce na noc, a następnie wygodnie i pewnie używaj ich przez cały kolejny dzień.

Przenośna ładowarka Charger Plus - idealna na weekendowy wypad

Korzystaj z wygodnej, wyposażonej w power bank, ładowarki mobilnej. Charger Plus zapewnia aż 3 pełne cykle ładowania dwóch aparatów słuchowych, bez konieczności korzystania z sieci elektrycznej. Praktyczna pokrywa skutecznie zabezpiecza umieszczone w niej aparaty słuchowe. Naładuj power bank ładowarki Charger Plus w zaledwie 4 godziny, a następnie używaj jej wygodnie gdzie tylko chcesz.

Pozostań w łączności ze światem

Dzięki Alpha XT możesz cieszyć się rozmowami telefonicznymi i wideo bez użycia rąk przez iPhone'a® i iPad® oraz bezprzewodowym streamingiem bezpośrednim dźwięku z urządzeń iOS oraz z nowoczesnych urządzeń bazujących na Android™. Ponadto dostępnych jest również wiele akcesoriów do łączności bezprzewodowej, które znacznie zwiększą możliwości Twoich aparatów.

Użytkownicy aparatów słuchowych Bernafon Alpha (mężczyzna i kobieta) siedzą obok siebie przed oknem i uśmiechają się do kamery

Dlaczego warto wybrać aparaty słuchowe Bernafon?

Użytkownicy aparatów słuchowych dzielą się swoimi doświadczeniami z Bernafon Alpha. Przeczytaj o tym jak Jean Marc i Rita Nigg podróżują po świecie w swojej przyczepie kempingowej. Obejrzyj film z opiniami Fritsa. Tenisista-hobbysta z Holandii wyjaśnia, dlaczego aparaty Bernafon Alpha są dla niego najlepszym wyborem.

Opinie o Bernafon Alpha

Alpha XT pasuje do Twojego stylu oraz odpowiada Twoim oczekiwaniom

Wspólnie z Protetykiem Słuchu wybierz model aparatu, który najlepiej skoryguje Twój niedosłuch oraz będzie odpowiadał Twoim preferencjom kosmetycznych i indywidualnym potrzebom.

Producent: SBO Hearing A/S
Podmiot prowadzacy reklame: Acustica Sp. z o.o.


 • Bernafon Soundclip-A

  SoundClip-A

  SoundClip-A jest wszechstronnym akcesorium do strumieniowego przesyłania dźwięku do aparatów słuchowych.

 • Zdjęcie pilota zdalnego sterowania RC-A z trzema dużymi okrągłymi przyciskami

  RC-A (pilot zdalnego sterowania)

  Reguluj Twoje aparaty słuchowe za pomocą łatwego w obsłudze, klasycznego pilota zdanego sterowania.

 • All CloseUp TV Adapter

  TV-A (adapter telewizyjny)

  Oglądaj telewizję i odbieraj bezprzewodowo stereofoniczny dźwięk z telewizora przez aparaty słuchowe!