Oprogramowanie Oasisnxt

Dopasowanie z Oasisnxt

Oasisnxt to wysoce intuicyjne oprogramowanie z wieloma funkcjami regulacji aparatów. Niezależnie od tego, czy jesteś w trakcie symulacji, pierwszego dopasowania, czy w procesie dostrajania, Oasisnxt oferuje wszystkie narzędzia konieczne, aby proces dopasowania był bardzo prosty i skuteczny. Przeczytaj więcej na temat korzystania z Oasisnxt w naszych Topics in Amplification.

Skuteczne i wyjątkowe funkcje dopasowania charakteryzują oprogramowanie Oasisnxt

 • Audiometria in-situ

  Audiometria in-situ ma na celu dokładniejsze pierwsze doopasowanie. Dzięki audiogramowi in-situ wpływ różnych aspektów dopasowania, w tym długości dźwiękowodu, wentylacji i objętości resztkowej w przewodzie słuchowym, jest automatycznie uwzględniany w obliczeniach.

 • REMfit™

  Osiągnij dokładniejsze dopasowanie i oszczędź czas dzięki REMfit™ (z Verifit®LINK). REMfit™ przeprowadza weryfikację za pomocą tzw. mapowania mowy i automatycznie, na podstawie pomiarów dostosowuje wzmocnienie aparatów słuchowych w programie Oasisnxt.

 • Transfer dopasowania

  Dzięki funkcji Transferuj Dopasowanie możesz przenosić ustawienia pomiędzy różnymi modelami, rodzinami i poziomami technologicznymi aparatów, oszczędzając czas.

 • Menedżer adaptacji

  Menedżer adaptacji pomaga użytkownikowi przyzwyczaić się do nowych aparatów słuchowych we własnym tempie. Zwiększa automatycznie wzmocnienie w tempie, które najlepiej pasuje do danego pacjenta.

Oasis Firmware Updater

Zawsze aktualizuj oprogramowanie aparatów słuchowych i akcesoriów Bernafon. Ulepszenia funkcji aparatów, kompatybilności i wiele innych usprawnień można zainstalować za pomocą kilku kliknięć.

SoundStudio - najlepsze narzędzie w zakresie prezentowania, dopasowania i dostrajania aparatów słuchowych

Użyj SoundStudio, aby najłatwiej pokazać swoim klientom zalety aparatu słuchowego. SoundStudio to źródło dźwięku przestrzennego 3D, który symuluje rzeczywiste środowisko i codzienne sytuacje akustyczne w warunkach gabinetu protetyki słuchu. Przeczytaj więcej o tym, jak zintegrować SoundStudio z codzienną praktyką w naszych Topics in Amplification.

Pobierz SoundStudio

Poznaj Oasisnxt

Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o nowościach w Oasisnxt. Przejdź do naszej Biblioteczki jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Oasisnxt.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/047rxtBetNA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Przegląd wersji

Pobierz Oasisnxt

Zacznij dopasowywać aparaty słuchowe Bernafon najnowszą wersją Oasisnxt.

Pobierz Oasisnxtnxt

Nie masz jeszcze loginu Bernafon?

Utwórz konto i uzyskaj dostęp do oprogramowania do dopasowania Oasisnxt, publikacji technicznych, filmów instruktażowych i wielu innych materiałów.

Chcesz wiedzieć więcej o Oasisnxt?

Odwiedź naszą Biblioteczkę i uzyskaj dostęp do instrukcji, modułów szkoleniowych i krótkich samouczków.

Potrzebujesz wsparcia?

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie oprogramowania do dopasowania, nasze lokalne wsparcie techniczne jest do Twojej dyspozycji. Przygotuj się na odpowiedzi na następujące pytania:

 • Czy chodzi o Oasisnxt czy poprzednią wersję Oasis?
 • Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz i czy zainstalowano dodatek Service Pack?
 • Które aparaty słuchowe próbujesz dopasować?
 • Jakiego urządzenia do dopasowania używasz (np. FittingLINK 3.0, HI-PRO, NOAHlink itp.) ?

Kontakt