Mężczyzna o wyrazistym profilu, noszący ładowalne aparaty słuchowe Bernafon Alpha wpisany w wizerunek wilka i logo technologii hybrydowej

Wszystko
o aparatach słuchowych Alpha

Zainspirowani najlepszymi.

Zwierzęta z wyjątkowym słuchem wskazały drogę do nowego, rewolucyjnego aparatu słuchowego. Bernafon Alpha to pierwszy ładowalny aparat słuchowy z technologią Hybrid Technology™. Podobnie jak samochód hybrydowy, łączy w sobie dwie wyjątkowe technologie, aby działać najlepiej w różnych środowiskach akustycznych.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/0fv3KZnXmYA?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]
Film wprowadzający dot. ładowalnego aparatu słuchowego Bernafon Alpha przedstawiający wilka i człowieka słyszących się w lesie przed spotkaniem.

Z Bernafon Alpha…

 • Boczny profil kobiety noszącej ładowalne aparaty słuchowe Bernafon Alpha, dopasowującej bluzkę, stojącej przed stołem i lustrem

  Skoncentruj się na lepszym zrozumieniu mowy i komforcie słyszenia. Alpha zapewnia najlepszy dźwięk bez kompromisów.

 • Kobieta z ładowalnymi aparatami słuchowymi Bernafon Alpha patrzy w okrągłe lustro i siada przy stole z flakonem białych kwiatów

  Skoncentruj się na większej łączności. Alpha przesyła dźwięk z wielu urządzeń audio.

 • Kobieta wyjmująca ładowalne aparaty słuchowe Bernafon Alpha z ładowarki, która stoi na stole obok wazonu z kwiatami

  Skoncentruj się na wszystkim, tylko nie na aparatach słuchowych. Alpha można naładować na cały dzień użytkowania.

Ładowalne aparaty słuchowe Bernafon Alpha w kolorze granatu, w ładowarce, obok etui z biżuterią i naszyjnikiem.

Aparaty słuchowe miniRITE T R z funkcją ładowania

Najpopularniejszy model aparatów słuchowych Bernafon jest dyskretny i wygodnie leży za uchem. Zapewnia zasilanie przez cały dzień użytkowania, w tym przesyłanie dźwięku i rozmowy telefoniczne. Akumulatory litowo-jonowe ładują się szybko w solidnej ładowarce typu plug & play.

Ładowalne aparaty słuchowe Bernafon Alpha w kolorze granatowym, umieszczone obok smartfona na słomkowym kapeluszu z szalikiem w cętki.

Połącz się

Dzięki aparatom słuchowym Bernafon Alpha możesz przesyłać dźwięk bezpośrednio z iPhone®, iPad® lub iPod® touch i nowoczesnych urządzeń z systemem Android™. Dostępna jest również szeroka gama akcesoriów, które dodatkowo powiększają korzyści użytkownika aparatów.

 


Poznaj akcesoria

ah_mnr-t-r_with_badges_280x200
[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/SCvbPSAR5n4?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, stylu życia i budżetu, możesz wybierać spośród trzech różnych poziomów techniczno-cenowych. Przyjrzyj się bliżej Bernafon Alpha i temu, jaki jest dyskretny.

Użyj aplikacji Bernafon EasyControl-A, aby dyskretnie kontrolować swoje aparaty słuchowe

Za pomocą aplikacji możesz regulować głośność, zmieniać program, znajdować aparaty słuchowe i sprawdzać stan baterii. Przeczytaj więcej o kompatybilności.

 • SoundClip-A

  SoundClip-A to wszechstronne urządzenie do strumieniowego przesyłania dźwięku.

 • RC-A (pilot zdalnego sterowania)

  Dostosuj ustawienia swojego aparatu słuchowego za pomocą łatwego w obsłudze pilota.

 • TV-A (adapter TV)

  Oglądaj telewizję i słuchaj dźwięku bezpośrednio z telewizora za pomocą aparatów słuchowych.

Zapytaj Specjalistę

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych aparatów słuchowych lub akcesoriów, skontaktuj się z Protetykiem Słuchu.

Znajdź gabinet