Pomożemy Tobie dotrzymać obietnic, które składasz Pacjentom

Uwolnij swoją kreatywność

Leox Super Power | Ultra Power

Leox jest najmocniejszym aparatem słuchowym Bernafon bazującym na True Environment Processing™. Leox stawia poprzeczkę bardzo wysoko, oferując jedno z najwyższych w branży wzmocnień oraz MPO oraz najnowocześniejsze technologie, jakie oferuje dzisiejsza audioprotetyka.

Leox 7|3

Prawdziwy dźwięk w czasie rzeczywistym

Aparaty słuchowe Bernafon wykorzystujące True Environment Processing™ oferują dźwięk tak naturalny, jak to jest tylko możliwe. Super szybka detekcja dźwięki oraz jego przetworzenie w DECS™ umożliwia odwzorowanie środowiska akustycznego w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, Użytkownik może się skupić się na dźwiękach istotnych, bez niepotrzebnych zniekształceń ogólnego obrazu dźwiękowego.

Więcej o DECS™

Bernafon - lider w technologii i stylistyce

Viron jest flagowym produktem Bernafon bazującym na technologii True Environment Processing™. Viron sprawia, że każde środowisko akustyczne staje się bardziej naturalne dla Użytkowników. Aparaty Viron są dostępne w postaci różnych modeli zausznych oraz oferują najnowocześniejszą wersję DECS™.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/vqjLqZ7Ohkg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Akumulator litowo-jonowy aparatu Viron miniRITE T R

Dzięki Viron miniRITE T R Twoi klienci mogą po prostu zapomnieć o wymianie baterii i pamiętaniu o noszeniu ich przy sobie. Tylko trzy godziny ładowania dają pełny dzień zasilania, w tym strumieniowanie dźwięku i połączenia telefoniczne. Viron miniRITE T R to pierwszy aparat słuchowy firmy Bernafon wyposażony w akumulator litowo-jonowy.

Selektor produktów
Szybki i łatwy przegląd aparatów Bernafon

Nowe możliwości Zerena

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/kiMNFtULpO4?autoplay=1" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen][/iframe]

Oprogramowanie dopasowujące Oasisnxt

Wydano nową wersję::
Oasisnxt 2019.2

O programie Oasis

Miej zawsze dostęp do ważnych informacji

Korzyści z dostępu do zabezpieczonego konta Bernafon obejmują dostęp do centrum download, w tym do najnowszej wersji oprogramowania oraz innych informacji ważnych dla Twojej działalności i biznesu.

Zażądaj loginu