Bernafon dla profesjonalistów

 
Mężczyzna o wyrazistym profilu, noszący ładowalne aparaty słuchowe Bernafon Alpha wpisany w wizerunek sowy i logo technologii hybrydowej

Bernafon Alpha - pierwszy w branży aparat słuchowy z technologią Hybrid Technology™

Alpha 9 | 7 | 5 jest dostępna w wersji ładowalnego modelu miniRITE T R i jest wyposażona w najbardziej zaawansowaną technologię Bernafon, aby zaspokoić indywidualne potrzeby i preferencje klientów.

Przegląd aparatu słuchowego

Logo Bernafon Hybrid Technology w kolorze czerwonym po lewej stronie, niebieskim po prawej, fioletowym pośrodku i czerwono-niebieskimi liniami dookoła

Odkryj technologię Hybrid Technology™ Bernafon

Podobnie jak samochód hybrydowy, Hybrid Technology™ łączy dwa podejścia przetwarzania w jeden system hybrydowy. Ponieważ dwa są lepsze niż jeden, może działać niezależnie lub w tandemie, aby osiągnąć właściwą równowagę w niezliczonych otoczeniach dźwiekowych.

Przejdź na hybrydę

Viron Po prostu bliżej rzeczywistości.

Viron to aparat słuchowy w technologii True Environment Processing™, która sprawia, że sytuacje akustyczne brzmią bardziej naturalnie i realnie dla użytkowników. Aparaty słuchowe są dostępne w różnych wersjach zausznych, w tym w wersji miniRITE T R, zasilanej akumulatorem litowo-jonowym. Viron jest wyposażony w technologię DECS™ firmy Bernafon.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/vqjLqZ7Ohkg?autoplay" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Viron. Sprawdzony i przetestowany z doświadczonymi muzykami.

Badania kliniczne pokazują skuteczność Viron w czasie słuchania muzyki na żywo. Muzycy wyposażeni w Viron zgłaszają wyższą postrzeganą jakość dźwięku i preferują swój program muzyczny podczas odtwarzania muzyki.

Przeczytaj opracowanie

Popularny model miniRITE T R, zasilany akumulatorem litowo-jonowym

Dzięki Viron miniRITE T R Twoi klienci mogą po prostu zapomnieć o wymianie baterii i pamiętaniu o noszeniu ich przy sobie. Tylko trzy godziny ładowania dają pełny dzień zasilania, w tym strumieniowanie dźwięku i połączenia telefoniczne.

Wszystko o akumulatorkach

Leox do dopasowań pediatrycznych

Aparaty słuchowe Leox są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i małych dzieci i nastolatków. Przeczytaj nasze "Topics in Amplification" dotyczące Leox dla dzieci i młodzieży i zobacz, jak to kompletne i bardzo zaawansowane rozwiązanie zaspokoi ich zmieniające się potrzeby.

Leox Super Power | Ultra Power

Leox jest najmocniejszym aparatem słuchowym Bernafon bazującym na True Environment Processing™. Leox stawia poprzeczkę bardzo wysoko, oferując jedno z najwyższych w branży wzmocnień oraz najnowocześniejsze technologie, jakie oferuje dzisiejsza audioprotetyka.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/pLqEMnO4AHg?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Zdobądź dostęp do dalszych informacji

Korzyści płynące z zalogowania się do części Bernafon dla profesjonalistów są naprawdę liczne, w tym dostęp do centrum pobierania najnowszego oprogramowania, materiałów edukacyjnych oraz do informacji o produktach ważnych dla Twojej praktyki zawodowej.

Zażądaj login'u