Kobieta nosząca niewidoczny aparat słuchowy Bernafon Alpha IIC przy czerwonym rysunku tygrysa i logo technologii Hybrid

Dla Profesjonalistów

Odkryj najnowsze wewnątrzuszne aparaty słuchowe Bernafon Alpha.

Przegląd aparatów

Logo Bernafon Hybrid Technology w kolorze czerwonym po lewej stronie, niebieskim po prawej, fioletowym pośrodku i czerwono-niebieskimi liniami dookoła

Hybrid Technology™ - opinie nowych Użytkowników

Niczym samochód o napędzie hybrydowym, Hybrid Technology™ łączy w sobie różne koncepcje, lecz w zakresie przetwarzania dźwięku. Dwie strategie działania oferują o wiele więcej możliwości, zwłaszcza, że mogą funkcjonować niezależnie od siebie lub w „tandemie”. Dowiedz się jak w różnych środowiskach dźwiękowych Użytkownicy aparatów Alpha oceniają jakość dźwięku oferowaną przez Hybrid Technology™.

Dowiedz się więcej

Kobieta grająca na skrzypcach oraz używająca aparatów słuchowych Bernafon Alpha

Inspiracja w każdej nucie

Bernafon Alpha oferuje zaawansowany program słuchowy Music Experience zapewniający najwyższej jakości, naturalnie zbalansowany dźwięk muzyki. Nasze badania wykazały bardzo wysoki poziom satysfakcji Klientów, w tym muzyków. Specjalnie dla nich opracowaliśmy listę porad i wskazówek dotyczących dopasowania Music Experience do indywidualnych oczekiwań Użytkownika.

Odkryj Music Experience

Użytkownicy aparatów słuchowych Bernafon Alpha (mężczyzna i kobieta) siedzą obok siebie przed oknem i uśmiechają się do kamery

Opinie Użytkowników Bernafon Alpha

Użytkownicy aparatów słuchowych relacjonują swoje doświadczenia związane z używaniem aparatów Bernafon Alpha. Przeczytaj o tym, jak Jean Marc i Rita Nigg podróżują po całym świecie w swoim „mobilnym domu” lub obejrzyj film z referencjami Fritsa. Tenisista-hobbysta z Holandii wyjaśni Tobie, dlaczego aparaty słuchowe Bernafon Alpha okazały się dla niego właściwym wyborem.

Opinie na temat Alpha

Niebieskie ładowalne aparaty Bernafon Alpha w ładowarce mobilnej Charger Plus z otwartą pokrywą

Przenośna ładowarka Charger Plus dla Alpha miniRITE T R

Mobilna ładowarka Charger Plus jest akcesorium, które znacznie zwiększa atrakcyjność aparatów Alpha. Zainstalowany w niej power bank umożliwia trzykrotne pełne naładowanie aparatów słuchowych. Charger Plus sprawia, że aparaty Alpha miniRITE T R stają się oczywistym wyborem dla Pacjentów prowadzących aktywny tryb życia.

Dowiedz się więcej o Charger Plus

Zbliżenie na dłonie kobiety oraz ekran laptopa z oprogramowaniem do dopasowania aparatów słuchowych Bernafon Oasis NXT

Nowe możliwości w Oasisnxt

Dodatkowe poziomy sygnałów testowych w REMfit™ oraz możliwość automatycznego przeniesienia wartości docelowych REM do innych urządzeń kompatybilnych z IMC2.

Ściągnij najnowszą wersję Oasisnxt

Poradnia słuchu z plakatami o aparatach słuchowych Bernafon

Program Marketingowy Bernafon

Z przyjemnością pomożemy Tobie wykreować zainteresowanie produktami Bernafon. Oferujemy profesjonalne broszury, materiały video i atrakcyjne dekoracje, które pozwolą Tobie pozyskać kolejnych Pacjentów oraz rozwijać swój biznes.

Dowiedz się więcej o Programie Marketingowym Bernafon

Ilustracja zamka

Zdobądź dostęp do dalszych informacji

Korzyści płynące z zalogowania się do sekcji dla Profesjonalistów są naprawdę liczne! Zyskaj dostęp do centrum pobierania najnowszego oprogramowania, materiałów edukacyjnych oraz informacji o produktach ważnych dla Twojej codziennej praktyki zawodowej.

Zażądaj login'u