Bernafon dla profesjonalistów

 

Viron dla bardzo różnych potrzeb

Viron jest teraz dostępny we wszystkich poziomach technologiczno-cenowych, aby zaspokoić indywidualne potrzeby i preferencje klientów.

Omówienie aparatu słuchowego

Odkryj pierwsze w branży aparaty słuchowe z technologią True Environment Processing™

Dzięki filozofii Bernafon zapewniającej najbardziej naturalny dźwięk, użytkownicy będą mogli cieszyć się dźwiękiem, który jest po prostu bliższy rzeczywistości. Superszybkie wykrywanie i przetwarzanie dźwięku daje użytkownikowi bardziej precyzyjne informacje o środowisku w czasie rzeczywistym.

Viron Po prostu bliżej rzeczywistości.

Viron to aparat słuchowy z technologią True Environment Processing™, która sprawia, że sytuacje dźwiękowe są odbierane przez użytkowników jako bardziej naturalne. Aparaty słuchowe są dostępne w różnych wariantach zausznych, w tym w ładowalnej wersji miniRITE T R zasilanej akumulatorem litowo-jonowym. Viron korzysta również z najnowszej technologii Bernafon DECS™

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/vqjLqZ7Ohkg?autoplay" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Viron. Sprawdzony i przetestowany z doświadczonymi muzykami.

Badania jednoznacznie potwierdzają zalety aparatów Viron podczas odbierania dźwięku "na żywo". Muzycy używający aparatów Viron zwracają uwagę na wyższą jakość dźwięku, zwłaszcza w przypadku programu Muzyka na Żywo stosowanego podczas gry na instrumencie.

Przeczytaj opracowanie

Zalety Viron miniRITE T R zasilanego akumulatorem litowo-jonowm

Dzięki Viron miniRITE T R Twoi klienci mogą po prostu zapomnieć o wymianie baterii i pamiętaniu o noszeniu ich przy sobie. Tylko trzy godziny ładowania dają pełny dzień zasilania, w tym strumieniowanie dźwięku i połączenia telefoniczne.

Wszystko o akumulatorkach

Leox do dopasowań pediatrycznych

Aparaty słuchowe Leox są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i małych dzieci i nastolatków. Przeczytaj nasze "Topics in Amplification" dotyczące Leox dla dzieci i młodzieży i zobacz, jak to kompletne i bardzo zaawansowane rozwiązanie zaspokoi ich zmieniające się potrzeby.

Leox Super Power | Ultra Power

Leox jest najmocniejszym aparatem słuchowym Bernafon bazującym na True Environment Processing™. Leox stawia poprzeczkę bardzo wysoko, oferując jedno z najwyższych w branży wzmocnień oraz najnowocześniejsze technologie, jakie oferuje dzisiejsza audioprotetyka.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/pLqEMnO4AHg?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Prawdziwy dźwięk w czasie rzeczywistym

Aparaty słuchowe Bernafon wykorzystujące True Environment Processing™ oferują dźwięk tak naturalny, jak to jest tylko możliwe. Technologia DECS™ firmy Bernafon zapewnia użytkownikom aparatów słuchowych bardzo precyzyjne informacje o otoczeniu dźwiękowym w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, Użytkownik może się skupić się na dźwiękach istotnych, bez niepotrzebnych zniekształceń ogólnego obrazu dźwiękowego.

Więcej o DECS™

Zdobądź dostęp do dalszych informacji

Korzyści płynące z zalogowania się do części Bernafon dla profesjonalistów są naprawdę liczne, w tym dostęp do centrum pobierania najnowszego oprogramowania, materiałów edukacyjnych oraz do informacji o produktach ważnych dla Twojej praktyki zawodowej.

Zażądaj login'u