John Guttink z samolotem

Bernafon - Prawdziwe Historie

John Guttink, pilot w Rotterdamie, Holandia

Widok z góry

Z zamiłowania lotnik, John wzbija sie wysoko, aby poczuć, jak płaski jest holenderski krajobraz. Ale to nie wszystko - pogoda, wysokość i ruch uliczny wymagają stałego monitorowania. Aby zapewnić sprawny lot, skuteczna komunikacja z drugim pilotem i wieżą kontrolną jest konieczna od startu do przyziemienia. Dzięki technologii, która sprawdza się w najtrudniejszych warunkach akustycznych, jego aparaty słuchowe Bernafon dają mu lepsze rozumienie mowy i tłumienie nieprzyjemnego hałasu. Nawet 1500 metrów nad ziemią.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/Jthg-AU3774?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]
Miniatura filmu o Johnie Guttinku
Użytkownik aparatu słuchowego Bernafon i pilot John odchodzą od małego samolotu po locie

Optymalne rozumienie mowy

Najnowszej generacji aparaty słuchowe Bernafon dają pierwszeństwo rozmowom. Wyposażone w inteligentne technologie przetwarzania sygnału, wzmacniają mowę i redukują hałas z niezwykłą dokładnością. Słuchamy wówczas z mniejszym wysiłkiem - nawet w sytuacjach z udziałem wielu osób. Przygotuj się na komfortowe prowadzenie rozmów, na których Ci zależy.

Wizerunek John Guttink

Wiodąca technologia

Zrozumienie mowy pomaga nam komunikować się z ludźmi, na którch nam zależy. Pozwala nam także brać udział w tych chwilach, których nie chcemy przeoczyć. Aparaty słuchowe Bernafon łączą najnowocześniejsze w branży technologie z ponad 70-letnim doświadczeniem - zapewniają tym samym, że mowa i inne ważne dźwięki są obierane tak, jak powinny. Ważne jest lepsze słyszenie, ale przede wszystkim to co z niego wynika.

Więcej o aparatach słuchowych

Aparaty słuchowe Bernafon

Inne historie

 • Dietmar Ludewig

  Natura jest inspiracją

  Dietmar Ludewig, niezależny rzemieślnik w Bernie, Szwajcaria

 • Alan Robinson

  Społeczność jest dla mnie ważna

  Alan Robinson, radny miejski w Adlington, Anglia

 • Wizerunek Virginie Delalande

  Różnorodność źródłem naszego bogactwa

  Virginie Delalande, prawnik oraz coach (Francja)

 • Jean-François Bérard, użytkownik aparatów Bernafon i szef kuchni w Marsylii we Francji w kuchni

  Składnik sukcesu

  Jean-François Bérard, szef kuchni w La Cadière-d’Azur, Francja