Użytkownik aparatu słuchowego Bernafon Dietmar Ludewig, pracujący nad swoim projektem

Bernafon - Prawdziwe Historie

Dietmar Ludewig,
niezależny rzemieślnik
w Bernie, Szwajcaria

Natura jest inspiracją

Poznaj Dietmara, wykwalifikowanego rzemieślnika wytwarzającego produkty metalowe w stolicy Szwajcarii, Bernie. Jego praca wręcz wypycha go z warsztatu w stronę natury, gdzie znajduje inspiracje, dzięki którym każdy jego projekt jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Jego aparaty słuchowe Bernafon, wyposażone w inteligentną technologię, pomagają mu zrozumieć dźwięki wokół niego - bez względu na to, czy jest głęboko w lesie, czy w warsztacie, podczas rozmowy z klientem.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/IHnAq-jSIiM?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]
Miniatura filmu o Dietmarze Ludewigu
Wizerunek Dietmara Ludewiga

Przetwarzanie dźwięku w czasie rzeczywistym

Aparaty słuchowe Bernafon nie tylko wzmacniają ciche dźwięki i zmniejszają poziom tych zbyt głośnych. Są to inteligentne urządzenia, które nieustannie analizują środowisko dźwiękowe, w którym się znajdujesz i bezzwłocznie, dynamicznie dostosowują się do zmian w miarę ich występowania. Przyzwyczaj się do pełniejszych wrażeń dźwiękowych w swoich ulubionych miejscach.

Użytkownik aparatów słuchowych Bernafon Dietmar w swoim warsztacie, rozmawiający z klientem

Wiodąca technologia

Zrozumienie mowy pomaga nam komunikować się z ludźmi, na których nam zależy. Pozwala nam także brać udział w chwilach, których nie chcemy przeoczyć. Łącząc najnowocześniejsze w branży technologie słuchowe z naszym ponad 70-letnim doświadczeniem, aparaty słuchowe Bernafon zapewniają, że mowa i inne ważne dźwięki odbierane są tak, jak powinny. Ważne jest lepsze słyszenie, ale przede wszystkim to co z niego wynika.

Więcej o aparatach słuchowych

Aparaty słuchowe Bernafon

Inne historie

 • John Guttink

  Widok z góry

  John Guttink, pilot z Rotterdamu, Holandia

 • Alan Robinson

  Społeczność jest dla mnie ważna

  Alan Robinson, radny miejski w Adlington, Anglia

 • Wizerunek Virginie Delalande

  Różnorodność źródłem naszego bogactwa

  Virginie Delalande, prawnik oraz coach (Francja)

 • Jean-François Bérard, użytkownik aparatów Bernafon i szef kuchni w Marsylii we Francji w kuchni

  Składnik sukcesu

  Jean-François Bérard, szef kuchni w La Cadière-d’Azur, Francja