Bernafon Alpha – opinie Użytkowników

Użytkownicy Bernafon Alpha opowiadają o swoich doświadczeniach

Użytkownicy Bernafon Alpha opowiadają o swoich doświadczeniach oraz o tym, jak aparaty słuchowe poprawiły ich codziennie życie. Dowiedz się jakie korzyści zapewniają aparaty Alpha używane w różnych codziennych sytuacjach.

"Dźwięk w Alpha wzmocniony jest w ten sposób, że doskonale rozumiem osobę, z którą rozmawiam, natomiast inne szumy są mniej słyszalne."

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/gTJfAZz8Zs8?autoplay=1" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

"Aparaty Alpha wspierają nas podczas naszych podróży po świecie"

Cały czas młodzi duchem, wolni i ciekawi nowych odkryć – ta para ma naprawdę wiele historii do opowiedzenia: o czasie spędzonym na afrykańskiej dziczy, o utknięciu na pustyni w Maroku lub o zwiedzaniu najbardziej wysuniętego na północ krańca Europy w Norwegii. Niezmiernie ważny jest dla nich też ostatni „dodatek” do podróży - aparaty słuchowe Bernafon Alpha z Hybrid Technology™.

"Aparaty Bernafon Alpha otwierają przed nami zupełnie nowy świat dźwięków, zwłaszcza podczas biwakowania w dziczy. Dzięki Alpha słyszymy o wiele więcej dźwięków otaczającej nas przyrody oraz możemy delektować się przy ognisku dźwiękiem palącego się drewna."

 • Rita Nigg, 68 lat, początkująca Użytkowniczka aparatów słuchowych

  "Przyzwyczajenie się do aparatów słuchowych Alpha okazało się bardzo łatwe. Nagle usłyszałam o wiele dźwięków, na przykład dzieci bawiące się na pobliskim placu zabaw lub rozmawiających w ogrodzie sąsiadów. Razem z Jeanem mogliśmy w końcu ustawić odpowiednią głośność podczas słuchania radia i oglądania TV."

 • Jean Marc Nigg, 72 lata, doświadczony Użytkownik aparatów słuchowych

  "Uszkodziłem słuch podczas pracy jako instruktor nurkowania. Jestem osobą towarzyską, tak więc spotkania z ludźmi i komunikowanie się z przyjaciółmi są dla mnie niezmiernie ważne. Od teraz spotkania w większych grupach oraz wyjścia restauracji nie stanowią już dla mnie problemu - mogę w pełni uczestniczyć w dyskusjach oraz łatwiej wchodzę w interakcje z innymi osobami."

"Podczas podróży spędzamy dużo czasu w naszym mobilnym domu. Droga jest często wyboista, samochód głośny i w zasadzie wszystko może się wydarzyć w trasie. Mimo hałaśliwych warunków podróży, dzięki aparatom Alpha możemy podczas podróży komfortowo i bez wysiłku rozmawiać."

Co przekonało nas do Alpha?

 • Praktyczne w codziennym użytkowaniu - w pełni automatyczne i można je wielokrotnie ładować.

 • Naturalne słyszenie szerokiego spectrum różnych dźwięków.

 • Większe możliwości skupienia się na rozmowie podczas spotkań w większych grupach.

Dlaczego polecamy aparaty słuchowe Alpha?

Mamy świadomość, że mamy za uszami Rolls-Royce'y. Nasi przyjaciele używający innych aparatów słuchowych, skarżą się, że odbierane przez nich mowa i hałasy często „mieszają się ze sobą”. My natomiast nie doświadczamy tego typu problemów. Alpha zapewnia nam dokładnie to, czego można się spodziewać po nowoczesnych aparatach słuchowych. Alpha po prostu pomaga nam być bardziej niezależnymi i realizować nasze marzenia o podróżowaniu po świecie.

"Moje aparaty słuchowe Bernafon pomagają mi uchwycić na zdjęciach ważne dla mnie chwile"

Anton Riedo, pasjonat opowieści kryjących się w starych przedmiotach oraz starający się uchwycić na swoich zdjęciach ważne momenty życia, łączy w sobie artystyczny talent oraz chęć dalszego odkrywania świata. Jego miłość do fotografii zaczęła się w wieku 8 lat, kiedy otrzymał swój pierwszy aparat fotograficzny. Od tego czasu przez ponad 40 lat zajmował się m.in. fotografią ślubną oraz wygrywał liczne konkursy fotograficzne. Jest wielkim miłośnikiem opowieści o zaginionych miejscach, takich jak np. cmentarze starych samochodów. Anton uwielbia też naturę. Fotografowanie poruszających się zwierząt, takich jak ptaki, staje się znacznie łatwiejsze dzięki aparatom słuchowym Bernafon Alpha z technologią Hybrid™.

"Fotografowanie ptaków w jest trudne, zwłaszcza gdy ich nie słyszysz. Dzięki aparatom Bernafon Alpha mogę najpierw zlokalizować je na drzewach i przygotować aparat na czas – tak, aby w odpowiednim momencie zrobić zdjęcie."

Anton Riedo, 73 lata, doświadczony użytkownik aparatów słuchowych

"Noszę aparaty słuchowe od wielu lat. Kiedy zorientowałem się, że nie słyszałem w pracy kolegów zadających pytania, zdałem sobie sprawę, że nadszedł czas, aby kupić aparat słuchowy. Technologia aparatów znacznie się rozwinęła w ciągu ostatnich dwóch dekad. Obecnie brzmią one tak, jak powinny i oferują bardzo łatwą regulację głośności i programów za pomocą zdalnej aplikacji. Ogólnie jestem wielkim fanem funkcji łączności bezprzewodowej w Alpha. Dzięki strumieniowemu przesyłaniu dźwięku z telewizora w końcu dobrze rozumiem dialogi filmowe."

"Wędrówka po starych cmentarzach samochodowych lub fotografowanie szwajcarskich wąwozów to przygody, które mogą być nieco niebezpieczne. Dzięki aparatom słuchowym Alpha jestem bardziej świadomy swojego otoczenia dźwiękowego i mogę realizować swoje hobby z większą pewnością siebie."

Co mnie przekonało do Alpha?

 • Łatwa interakcja z innymi osobami oraz rozumienie pytań bez konieczności proszenia o ich powtórzenie.

 • Ponownie odkrycie radości ze słuchania muzyki. Wcześniej nie rozumiałem tekstów piosenek.

 • Dźwięk jest czysty, a mój głos brzmi naturalnie,. Nie słyszę też też żadnych przydźwięków, ani uporczywych gwizdów.

Dlaczego polecam aparaty Alpha?

Uważam, że w życiu po prostu nie warto „przegapiać” różnych rzeczy tylko z powodu ubytku słuchu. Najlepszą rzeczą w aparatach Alpha jest to, że pozwalają mi one wchodzić w interakcje z ludźmi oraz swobodnie prowadzić ciekawe dyskusje z przyjaciółmi. Alpha bardzo ułatwia mi życie i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tych aparatów słuchowych.

Niniejszym materiał przedstawia indywidulane wypowiedzi, które mogą być niereprezentatywne dla innych konsumentów. Udział użytkowników w niniejszym materiale nie był opłacony. Zawarte informacje i opinie nie opisują gwarantowanych rezultatów u innych osób w przyszłości.

Bernafon Alpha jest pierwszym w branży aparatem słuchowym z technologią Hybrid Technology™

Aparat słuchowy klasy premium jest wyposażony w najbardziej zaawansowane hybrydowe przetwarzanie dźwięku. Wprowadzona przez firmę Bernafon koncepcja Hybrid Technology™ zapewnia odpowiednią równowagę w procesie przetwarzania dźwięku oraz – finalnie – naturalny dźwięk, poprawę zrozumienia mowy oraz najwyższy komfort akustyczny.

Bardzo łatwe w użyciu, ładowalne aparaty słuchowe Bernafon Alpha oferują najnowszą technologię bezprzewodowego przesyłania dźwięku. Nie bez zaznaczenia jest też fakt, są one bardzo ergonomiczne i komfortowo przylegają do małżowymi usznej.

Odkryj aparaty słuchowe Alpha

W jaki sposób aparaty słuchowe Bernafon mogą Tobie pomóc?

Zapoznaj się z historiami ludzi, którzy odmienili swoje życie dzięki aparatom słuchowym Bernafon.

Bernafon - prawdziwe historie

Zapytaj Specjalistę

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych aparatów słuchowych lub akcesoriów, skontaktuj się z Protetykiem Słuchu.

Znajdź gabinet