Bernafon - Prawdziwe Historie

Alan Robinson, radny miejski w Adlington, Anglia

Społeczność jest dla mnie ważna

Witamy w Adlington w Lancashire, gdzie Alan dzieli swój czas pomiędzy funkcją radnego miejskiego a pracą DJ-a w radiu. Aktywny i charyzmatyczny wychodzi na spotkania z ludźmi i gromadzi ich wokół projektów, które czynią społeczność lepszą. Jego aparaty słuchowe Bernafon są wyposażone w technologię bezprzewodową, może zatem przesyłać dźwięki z urządzeń Bluetooth®, takich jak smartfony, bezpośrednio do uszu mając pewność, że żaden dźwięk nie ujdzie jego uwadze.

[iframe width="560" height="315" data-category-consent="cookie_cat_marketing" data-consent-src="https://www.youtube.com/embed/cQS0jCpoKIg?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen][/iframe]

Bezprzewodowa elastyczność

Dzięki możliwościom bezpośredniego tzw. strumieniowania dźwięku, aparaty słuchowe Bernafon mogą być używane jako słuchawki stereofoniczne, służące do odbioru połączeń telefonicznych, dźwięku z telewizora lub innych źródeł dźwięku, za sprawą kilku dotknięć smartfona. Połącz się ze światem wokół Ciebie - jest Twój.

Wiodąca technologia

Zrozumienie mowy pomaga nam komunikować się z ludźmi, na którch nam zależy. Pozwala nam także brać udział w tych chwilach, których nie chcemy przeoczyć. Aparaty słuchowe Bernafon łączą najnowocześniejsze w branży technologie z ponad 70-letnim doświadczeniem - zapewniają tym samym, że mowa i inne ważne dźwięki są obierane tak, jak powinny. Ważne jest lepsze słyszenie, ale przede wszystkim to co z niego wynika.

Więcej o aparatach słuchowych

Aparaty słuchowe Bernafon

Inne historie

  • Natura jest inspiracją

    Dietmar Ludewig, niezależny rzemieślnik w Bernie, Szwajcaria

  • Widok z góry

    John Guttink, pilot w Rotterdamie, Holandia

  • Różnorodność źródłem naszego bogactwa

    Virginie Delalande, prawnik oraz coach (Francja)