Polityka Prywatności

Korzystając z naszej strony wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Państwa preferencji oraz zapewnienia wygody podczas przeglądania. Więcej na temat Cookie Policy kliknij tutaj.

Zalety w skrócie

Przejdź na stronę lepszego słuchu. Skorzystaj z Selektora Produktów aby odkryć zalety i korzyści płynące z używania naszych aparatów.

Więcej

Niedosłuch

Ubytek słuchu dotyka coraz więcej osób.

Więcej

LEPSZE SŁYSZENIE DLA CIEBIE I DLA MNIE

Wybierz aparaty słuchowe Nevara i oferowaną przez nie najnowszą technologię, dostępną od teraz w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wykorzystaj najdoskonalsze funkcje obróbki dźwięku oraz możliwość zdalnego sterowania. W swojej klasie cenowej Nevara jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą po prostu słyszeć lepiej.

Więcej

Dla najcenniejszych momentów w życiu

Szukasz aparatu słuchowego, który pomoże Tobie doświadczyć każdego momentu życia? Odkryj Saphira – prawdziwy klejnot wśród aparatów słuchowych. Saphira oferuje zaawansowaną szwajcarską technologię, w tym bardzo nowoczesne funkcje aparatu. Saphira współpracuje z wieloma akcesoriami bezprzewodowymi dzięki którym doświadczanie różnych momentów życia staje łatwe i przyjemne jak nigdy przedtem!

więcej

NAJLEPSZA JAKOŚĆ DOŚWIADCZEŃ SŁYSZENIA

Czy chcesz usłyszeć i rozumieć nawet w najtrudniejszych warunkach słuchowych? Juna dostarcza technologii state-of-the-art, design, dyskretne i łatwe w użyciu akcesoria. Wszystko, aby zaspokoić Państwa życzenia, a nawet więcej.

Więcej

SOLIDNE PERSPEKTYWY

Supremia jest niezwykle “silnym” aparatem słuchowym Bernafon, przeznaczonym do korekcji głębokich niedosłuchów u osób dorosłych oraz dzieci. Supremia oferuje zupełnie inną „perspektywę słyszenia” i jest aparatem bardzo łatwym w obsłudze, odpornym na działanie czynników zewnętrznym oraz spełniającym najwyższe standardy jakościowe. Aparaty słuchowe Supremia zaopatrzono w najdoskonalsze funkcje oraz najnowocześniejsze układy obróbki dźwięku.

Więcej

APLIKACJA SOUNDGATE - POBIERZ!

Z aplikacją SoundGate Bernafon wykracza poza zwykłymi sterami aparatu słuchowego. Przełączanie programów, zmiana głośności w górę lub w dół, podłączenie do wielu urządzeń nigdy nie było tak proste i na pewno nie tak dyskretne. Pobierz aplikację Bernafon SoundGate za darmo.

Więcej
© 2017, Bernafon AG
Wydrukowano:27.05.2017
Wydrukowano ze strony:Aparaty słuchowe

Acustica Sp. z o.o. | Grupa Bernafon | Hynka 73A | 80-465 Gdańsk, Polska | Telefon: +48 58 511 08 03 | Fax: +48 58 511 17 81 | www.bernafon.pl